Březen 2008

Kaulitzova operace proběhla podle plánu

31. března 2008 v 11:52 | Michelle |  »» Články
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

USA - únor 2008

31. března 2008 v 11:49 | Michelle |  2008

483 Tour - backstage #5

31. března 2008 v 11:48 | Michelle |  Backstage, atd..


USA - Backstage

31. března 2008 v 11:47 | Michelle |  Backstage, atd..


GC

30. března 2008 v 11:39 | Michelle |  » O blogu...
Ahojky
Dneska nic new nečekejte... Píšu rychle, protože nemám moc času, jdu na Good Charlotte, tak tu nebudu.. Vše dodám zítra..zwinker-1.gif
Tak se tu mějte pěkně..
17-1.gif picture by wyciTom děkuje za dopisy od fans

29. března 2008 v 11:08 | Michelle |  »» Články
Chtěl bych zcela srdečně ve jménu celé kapely a obzvlášť ve jménu Bill poděkovat za spoustu dopisů od fanoušků, které nám přišly kvůli Billově operaci.
Billa velmi těší, že jste mu dodali tolik odvahy. Billovi a nám je nekonečně líto, že jsme museli odříct tolik koncertů a doufáme, že Vám to zase vynahradíme.
[tokio-hotel-de]


Kniha: Tokio Hotel Tsunami

29. března 2008 v 11:05 | Michelle |  »» Novinky
Tsunami je nová knížka o Tokio Hotel, která výjde 2.dubna.
Giunti edice bude v Itálii publikovat knihu "Tsunami", Beatrice Nouveau's o úspěchu Tokio Hotel ve Francii. Kniha bude o hystorii jejich kariéry, fakta a hodně nezveřejněných fotek.
tokiohotel.it dovolí vyhrát pěti lidem tuto kopii knihy - pro ostatní tato kniha ale nepůjde do knihoven!

Tokio Hotel

28. března 2008 v 16:54 | Michelle |  »» Tokio Hotel ««


Ryan Tedder (One Republic) o Tokio Hotel!

27. března 2008 v 16:43 | Veru_ |  »» Články
"Taky jsem obdržel dotaz na napsání písně společně s Tokio Hotel.." říká Ryan. "Tihle kluci mají obrovský úspěch přes celou Evropu! Slyšel jsem od nich nějaké písně a opravdu se mi líbí! Bill má dobrý hlas. Jejich image a styl jsou fascinující! Nebude to snadné, ale s anglickým hitem mají zaručený úspěch po Americe!" Je již něco o téhle spolupráci dojednáno? "Ještě bohužel ne. Mám teď na mysli tolik věcí s mojí kapelou One Republic. Ale pracovat spolu s kluky z Tokio Hotel zní opravdu lákavě!"
Jééé tak to by bylo super kdyby něco nazpívaly spolu, protože One Republic mám ráda...

Operace odložena

27. března 2008 v 16:36 | Veru_ |  »» Články
Bill Kaulitz nebude údajně ještě operován. Zpěvák bral aspirin, takže se musí ještě pár dní počkat.
Operace hlasivek Tokio Hotel - zpěváka, Billa Kaulitze, je pro jistotu odložena. Jak noviny "Bild" ve svém středečním vydání uvedly, rozhodli se proto lékaři, protože 18letý bral aspirin. Tento lék se musí z těla dostat, jinak by mohly při operaci nastat komplikace.
Jak v úterý bylo přiznáno, Bill Kaulitz trpí cystou na hlasivkách, která musí být operativně odstraněna. Vyprodané evropské turné s koncerty Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku a Norsku musely být v krátké době odřeknuty. Po operaci by měl Bill absolvovat více týdenní rehabilitaci, aby se zabránilo dlouhodobým zdravotním potížím.
tokio-hotel-de.blog.cz


Vzkazy od Davida Josta

26. března 2008 v 17:17 | Veru_ |  »» Články
"Když by Bill toto turné dokončil s cystou na hlasivkách, mohl by mít svůj hlas navždy poškozen".
"Celá kapela je úplně zaskočena. Bill má samozřejmě z operace strach. Tom, Georg a Gustav Billa podporují, jak je to jen možné."

25.3.08 RTL - O Billově zdraví

26. března 2008 v 17:11 | Veru_ |  »» Videa
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Moderátorka: Jak špatný je ve skutečnosti stav Billa z Tokio Hotel? Zřejmě je zpěvákův zdravotní stav horší, než se poprvé předpokládalo. Bill má nebezpečnou cystu na svých hlasivkách, která musí být okamžitě odstraněna. Jinak by mohl přijít o svůj hlas. Všechny koncerty teď musely být odřeknuty. Včetně jediného vystoupení v Dortmundu další pondělí. Fanoušci kempovali před halou dva týdny a teď je pro ně tato zpráva šok.
Fan: "Vůbec nejsme na kluky naštvané. Milujeme je nadevše. A přejeme Billovi brzké uzdravení."
Fanoušci v Dortmundu jsou zklamáni. Již dva týdny tady kempují, aby se dostali do první řady na pondělní vystoupení. Teď obrželi novinku o Billově nemoci a zrušení koncertu. Smutné balení místo veselého oslavování.
Fan: "Nejsem naštvaná, Billovo zdraví je víc důležitější."
Fan: "Nejsme smutné, protože nebudeme na koncertě. Billovo zdraví je důležitější."
Teď celé turné s koncerty po celé Evropě a Severní Americe upadá. Bill netrpí pouze poměrně neškodnou infekci. V hlasivkách má cystu.
Dr.Florian Bendl: "Tohle může vzniknout ze zápalu nebo přetížení, které se většinou stává zpěvákům."
Přetížení se zřejmě stalo Billovi. Termíny kapely jsou extrémně plné. Kluci jsou v neustálém stresu. Hazarduje Bill se zdravím? Koncert v Lisabonu minulý týden se nemohl konat. Billův bratr Tom přinesl špatnou novinku.
Tom: "Je mi to také opravdu líto, ale nemůžeme koncert bohužel dneska večer hrát. Bill dneska nemůže být bohužel s námi."
A ještě tenhle týden musí být operován, nebo by zpěvák mohl ztratit svůj hlas navždy.
Dr.Florian Bendl: "Je to trochu nepříjemná situace, protože se nikdy neví, jestli bude znít hlas po operaci stejně, jako předtím. Je možné, že se hlas trošku změní. Ale doufejme v to nejlepší."
Kvůli tomu jsou teď fanoušci znepokojeni nemocí svého Billa.
Fan: "Bojíme se, že už nebude schopný dál zpívat. Když by byla operace špatná, můžeme se s kluky rozloučit."
Samozřejmě to nemusí tak daleko zajít. Přesto se neví, kdy se Bill vrátí na podium. Po operaci se bude týdny zotavovat s přísným zákazem zpěvu. Ale pak, v což fanoušci v Dortmundu doufají, budou koncerty nahrazeny.

SOS Bill

26. března 2008 v 17:10 | Veru_ |  Akce pořádané CZ fans
Ahojky všichni!!!

Bohužel to, čeho jsme se všichni obávali je tu:-( Všichni určitě víte, že Billův zdravotní stav se nijak nezlepšil a bude muset podstoupit operaci, při které mu z krku odstraní cystu, která se mu kvůli přílišnému namáhání hlasivek vytvořila.
Bill je ted nejen smutný a zklamaný, ale ještě k tomu se obává blížící se operace.
Proto ho musíme maximálně podpořit!
Moc Vás všechny prosím, abyste mi poslali vaši fotku jako jste to dělali při akci TH nach Tschechien. Jediné co, tak na své fotce změnte text....zde máte pár příkladů, které můžete použít:

"Bill, ich bin da"
"Bill, ich steh bei dir"
"Sei bald gesund"
"Viele Gesundheit"

apod. Můžete své vzkazy pro Billa psát opět na papír nebo plakát, který budete držet před sebou, můžete si to napsat na tělo, nebo jen graficky přidat na fotku....Hlavně ale fotku pošlete!!!!
Nemusíte uvádět své jméno ani město, ze kterého pocházíte, jak jste zvyklí z akce TH nach Tschechien.
Ze všech došlých fotek se vytvoří video, ke kterému bude hrát Ich bin da, abychom Billovi ukázali, že tu pro něj jsme.

Podle posledních informací by měl Bill podstoupit operaci ve čtvrtek. Proto to bude rychlá akce.
TAKŽE VÁS PROSÍM, SVÉ FOTKY POŠLETE NEJDÉLE DO ČTVRTKA 15:00 NA ADRESU: thnachtschechien@email.cz
Prosím, neodkládejte to, máte na to jen dva dny, a Bill potřebuje podporu!!!
Prosím, udělejte to všichni...možná pár minut vašeho času vytvoří úsměv na Billově nyní určitě posmutnělé tváři!!!

Budu se těšit na hromadu fotek od vás!!! Jen nezapomente - ČAS JE JEN DO ČTVRTKA!!!!

Vaše Alča

Bill Kaulitz

25. března 2008 v 20:09 | Veru_
Takovej jednodušší wall...snad se vám bude líbit