Červenec 2007

Tokio Hotel soukromě v New Yorku!

31. července 2007 v 19:49 | Misha |  »» Rozhovory
Všude v Evropě panuje Tokio Hotel fanouškovský alarm. Naproti tomu, v USA začne fanouškovská bouře nejdříve v příštím roce - neboť na jaře 2008 by také tam mělo být uveřejněné jejich CD. Dříve než Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (20) navštíví Ameriku už jen pro koncerty a rozhovory, chtěli ji předtím bezpodmínečně navštívit osobně. Takže letěli tajně na čtyři dny do New Yorku. Zcela soukromě! Pravděpodobně naposledy mohli běžet nepoznaně po ulice, jít nakupovat a okukovat pamětihodnosti. Vždycky u toho: Gustavův foťák, s bubeníkem ,aby zachytil ty nejpěknější momenty tajného výletu - exkluzivně pro Bravo! A kytarista Tom vypráví, jaké to bylo v cool městě světa…
Bravo: Super, že Gustav hodně fotil.
Tom:
Jo, to bude ještě někdy malý profesionální fotograf. Momentálně nejsme nejsme tady v Německu tak hodně, tak jsme chtěli udržet naše fanoušky na běžícím páse, a aby se zúčastnili naší cesty. Chceme, aby naši němečtí fanoušci dostali vše, co jsem zažili.
Bravo: Co nejpěknějšího jste tedy v New Yorku zažili?
Tom:
Byli jsme poprvé v USA, chtěli jsme tam ale všechno: Bill bezpodmínečně na nákupy. A já, protože je tam tolik Hip-Hop obchodů.
Bravo: Ale letělo se už docela dlouho ne?
Tom:
Ano, po 8 hodin. Opravdu úmorné. A potom na letišti ta mega krutá bezpečnostní kontrola. Na mě tahle ochranka stále nehleděla. Všichni ostatní to měli už za sebou - tak jsem musel po desáté přes šek. V Americe si dokonce musíš nechat udělat otisky prstů, dříve než smíš přijet.
Bravo: Které pamětihodnosti jste navštívili?
Tom:
Byli jsme v blízkosti sochy Svobody. Potom jsme byli u Ground Zero a na Broadway. Tam jsme dokonce šli na muzikál "Fantom opery". To nebyla tak moje věc. Po půlce mě to začalo opravdu nervovat.
Bravo: A jídlo? Když jste fandové fasfoodu, museli jste se přece cítit jako v ráji…
Tom
: Jo, to bylo skvělé! Byli jsme v Taco-Bell a u Burger-Brater. Ale ješě lepší byla snídaně. Byly vždycky Pancakes s javorovým sirupem. To bylo opravdu dobré.
Bravo: Kolik peněz jde utratili za nákupy?
Tom:
Příliš hodně. Koupil jsem si docela hodně oblečení a čepic. Bill a Georg obíhali obchody a najedou se dostali do Chinatown. Tam ale nerozuměli, bylo tam pouze čínské cedule. Mohli prchnout už jen s taxikem.
Bravo: To znělo na vzrušující výlet!
Tom:
Jo, ale v těchhle chvílích nám totálně scházelo Německo. Především jsme si vůbec nemohli představit, jak velmi postrádáme naše německé fanoušky. Přinejmenším stejně tak, jako oni nás. Vymýšlíme pro ně právě něco jedinečného. V září vychází v každém případě naše nové Live-DVD s velmi intimní tour-dokumentací…

Making of...

31. července 2007 v 11:57 | Misha |  »» YouTube, MyVideo atd...
DURCH DEN MONSUN
SCHREI
RETTE MICH
ÜBERS ENDE DER WELT
SPRING NICHT

Důvod žít 2.řada 9

31. července 2007 v 11:20 | Misha
Proboha, ne… To přeci nemůže být pravda…!! To… není možné… Nee!!!
"Nee!!! To nemůže být pravda!!!" vykřiknu a omdlím… Jeden z policistů mě naštěstí zachytí včas a zavolají záchranku… To však nevím… Nic nevnímám, protože jsem upadla do bezvědomí… Možná z toho šoku… a nebo z té hrozné, narůstající bolesti, která se právě usídlila v mém srdci… Přišla neočekávaně… jako blesk z čistého nebe… a hluboce mě ranila… Tahle rána se nevyléčí nikdy… Nikdy se nezhojí…

Euro Top 20

31. července 2007 v 11:17 | Misha |  »» Novinky
Včera jsem koukala na MTV a akorát začalo Euro Top 20...Takže Tokiáčci jsou na krásným 3. místě..Včera ještě byly na 4. a co jsem koukala minulej tejden, tak byly na 8. místě...Tak jestli to pude takhle dál..Tak typuju, že v pondělí budou na 1. místečku :)
1. Rihanna & Jay-Z - Umbrella
2. Nelly Furtado - Say It Right
3. Tokio Hotel - Monsoon
4. Linkin Park - What I'Ve Done
5. Mutya Buena - Real Girl
6. Kelly Clarkson - Never Again
7. Enrique Iglesias - Do You Know?
8. Gwen Stefani - 4 In The Morning
9. Maroon 5 - Makes Me Wonder
10. Justin Timberlake - Lovestoned
11. Fergie - Big Girls Don'T Cry
12. Bob Sinclair - Sound Of Freedom
13. Fall Out Boy - Thnks Fr Th Mmrs
14. Hellogoodbye - Here (In Your Arms)
15. Timbaland - The Way I Are
16. Green Day - Working Class Hero
17. Mark Ronson - Stop Me
18. Editors - Smokers Outside
19. 30 Seconds To Mars - From Yesterday
20. My Chemical Romance - Teenagers

Hláška "Billa"

30. července 2007 v 14:37 | Misha |  Zajímavosti, ostatní...
"RÁD BYCH BYL PSEM,
TI SE MAJÍ DOBŘE:
CELÝ DEN JENOM ŽEROU,
SPÍ A POŘÁD JE
NĚKDO HLADÍ."

17. spořič

29. července 2007 v 20:19 | Misha
Stahuj... - RapidShare

DVD - Zimmer 483 - LIVE on European Tour

29. července 2007 v 20:15 | Misha
HyperLink
¤ klik pro zvětšení...:)
01. Übers Ende der Welt
02. Reden
03. Ich brech aus
04. Spring nicht
05. Der letzte Tag
06. Wo sind eure Hände
07. Durch den Monsun
08. Wir sterben niemals aus
09. Stich ins Glück
10. Ich bin nicht ich
11. Schrei
12. Vergessene Kinder
13. Leb die Sekunde
14. Heilig
15. Totgeliebt
16. In die Nacht
17. Rette mich
18. An deiner Seite
+ 45ti minutový dokument z backstage na turné
Datum vydání: 28.září 2007

Bez lásky je líp... 3

28. července 2007 v 20:07 | Misha
"Kristova noho! Co je zase tohle??!!" vykřiknu, když se na mě vyřítí nějaká chlupatá potvora, podobná našemu Ňufovi… Samozřejmě to neustojím a padám na zem - dnes už podruhé… Pomalu, ale jistě začínám nesnášet velký psy…!! Ježiš, ono to taky slintá!!

Roztomilej Tomík

28. července 2007 v 19:06 | Veronicca |  »» Tom Kaulitz
HyperLink

Výřezy z časopisů

28. července 2007 v 18:46 | Veronicca |  »» Časopisy
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink

16. spořič

28. července 2007 v 16:20 | Misha
Stahuj! » RapidShare...

Pěkný Wally

27. července 2007 v 19:17 | Veronicca
HyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLink
HyperLink

Pěknýý avy

27. července 2007 v 18:51 | Veronicca |  »» Avatary
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLink

TH

27. července 2007 v 16:26 | Misha |  »» S fans
HyperLink

Video konkurz Ready, Set, Go!

27. července 2007 v 14:04 | Misha |  »» YouTube, MyVideo atd...
:D To je fakt krutý! :D A jak k tomu ta holka zpívá..:)Důvod žít 2.řada 8

27. července 2007 v 11:16 | Misha
"Myslím, že bys měl jít…!!" řeknu a odvrátím pohled…
Nemůžu tomu uvěřit… Mám pocit, že se mi to jen zdá… Všechno je to jen sen… hloupý sen…
"Anno… já…" pokouší se Tom něco říct, ale já ho nenechám domluvit… Do očí se mi hrnou slzy… Já nechci plakat… Ne, nesmím plakat, ale… nejde to ovládnout…
"Běž! Prosím!!" vykřiknu a cítím se hrozně… Jsem zoufalá… Myslím, že na mě všechno najednou dolehlo… Já už prostě nemůžu… Zhroutím se na zem a brečím jako malá holka… Proč nemůžu mít chvíli klid?? Copak toho chci tak moc??!! Chci být šťastná, spokojená… bez toho, abych se musela obávat toho, co se stane v příští minutě…

Guinnessův rekord pro Tokio Hotel

27. července 2007 v 11:12 | Misha |  Důležité!
Tohle je fanouškovská akce " Pohledy pro Tokio Hotel.." ( organizátoři- Fanouškovský team Polsko www.tokiohotel-interclub.com)

Pozor!

Porazíme Guinnesův rekord!

Pojďme všem ukázat, že opravdu chceme sjednotit všechny fanoušky Tokio Hotel. Máš dost konfliktů mezi zeměmi.? Všichni je milují stejně! Pojďte udělat něco všichni společně. Ne ve všech městech, ne ve všech zemích .. na celém světě! Pojďme udělat společně jednu akci, abychom ukázali klukům že dokážeme spolupracovat. Chceme dostat Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů a zůstat na paměti lidí navždy. Musíme se omluvit za všechny konflikty, které pro ně byli zklamáním. Zlomíme pro ně rekord. Nyní máš šanci připojit se do jediné oficiální akce pro Tokio Hotel, která je největší v historii. To tu ještě nebylo.

Chceš ukázat klukům jak moc je máš ráda? Chcete poděkovat za to, že na nás vzpomínají ať jsou kdekoli? Nyní můžete. Měli by vědět kolik mají fanoušků- z různých nečekaných zemí a míst.

Jediná oficiální akce skupiny FanArt-TEAM Polsko. ( největší světová organizace na zlomení rekordu pro TH afanoušky - www.tokiohotel-interclub.com) Pošleme pohledy pro Tokio Hotel. Mezinárodní akce pro všechny fanoušky.
Světová akce: " Pohledy pro Tokio Hotel"

Nezáleží na tom kde bydlíš, ve kterém městě, v jaké zemi, nezáleží na tom, kde teď jsi, doma nebo na prázdninách- pošli pohled Tokio Hotel z místa kde teď jsi. Jestli se chceš připojit do naší akce napiš pohled pro Tokio Hotel a pošli ho na naší FanArt- team adresu:

Agata Sobocińska

ul. Karbowska 15

87-300 Brodnica

Polsko

( Napiš pohled v jednom ze tří jazyků: angličtina, němčina nebo polština Do akce můžeš posílat jenom pohledy- ne dopisy, dárky a balíky!)

Náš Fanclub sesbírá všechny pohledy a udělá z nich největší dárek, který klukům dáme.

Již jsme informovali management Guinnessových světových rekordů, že chceme zlomit tenhle rokord a již na něj dohlížejí. Pojďme udělat všechno pro zlomení tohoto rekordu a pomozme Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů.

Pohledy můžete posílat až do prosince 2007. Musí to být největší mezinárodní akce pro všechny fanoušky z celého světa bez ohledu na národnost.

Ale jestli to chcete opravdu udělat, nemusíte jenom posílat pohledy. Všichni o této akci musí vědět. Posílejte informace o akci na blogy, web stránky, všem faninkám Tokio Hotel, které mají profil na MySpace, posílejte si to mezi fanoušky, piště o tom na fórech, Fanklubech, piště to do komentářů a posílejte to faninkám e-mailem. A samozdřejmě to překládejte do vašich jazyků pro faninky, které neumí anglicky.

Každý z vás ( kromě pohledů) by měl věnovat svůj čas informováním ostatních fans a udělat akci populární. Pro tento zápis musíme pracovat společně.

Pohledů můžeš poslat kolik chceš. Jestli jsi opravdová faninka a chceš spojit všechny fanoušky- připoj se do naší akce a řekni o ní ostatním. Můžeš si taky dát náš banner na své stránky.
Pamatuj! Jestli chceš poslat tuto zprávu ostatním fanouškům z jiných zemí, můžeš použít polskou, německou, ruskou a holandskou verzi této zprávy a stejné verze banerů. Klidně můžeš fanouškům poslat informace v angličtině. Překlady najdete tady:

[English version] - www.fanartteam-english.blog.onet.pl

[Polish version] - www.fanartteam-polski.blog.onet.pl

[German version] - www.fanartteam-deutsch.blog.onet.pl

[Russian version] - www.fanartteam-russian.blog.onet.pl

[Holland version] - www.fanartteam-holland.blog.onet.pl

OFFICIAL WEBSITE: www.tokiohotel-interclub.com